نمایندگی تعمیر لباسشویی پاکشوما در مشهد

گروه تک سرویس

تعمیر گاه تخصصی ماشین لباسشویی پاکشوما در مشهد

 نمایندگی لباسشویی پاکشوما در مشهد ، تیم تک سرویس ماشین لباسشویی پاکشوما شما را در هر مدل  توسط مجرب‌ترین تعمیرکاران در محل و کمترین زمان و با بالاترین کیفیت تعمیر و سرویس می‌نمایم. ما حتی در روزهای تعطیل پاسخگوی شما هستیم. ما تمام سعی خود را می‌کنیم تا تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما در محل شما و بدون نیاز به حمل ماشین لباسشویی به تعمیرگاه انجام شود. برای بهره‌مندی از خدمات تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی پاکشوما در مشهد با شماره‌های درج شده تماس بگیرید.

تعمیرات لباسشویی پاکشوما مشهد
 نمایندگی لباسشویی پاکشوما مشهد

امتیازات تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما توسط تیم تک سرویس

قطعات اصلی

برای تعمیرات ماشین لباسشویی تکنسین های تک سرویس فقط از قطعات اصلی استفاده می‌کنند.

تکنسین های مجرب

ماشین لباسشویی شما توسط تکنسین های حرفه‌ای و متخصص با دقت زیاد تعمیر و سرویس می‌شود.

سرعت خدمات

تعمیر ماشین لباسشویی در کمترین و سریع‌ترین زمان در محل شما انجام می‌شود.

متخصصین تک سرویس آماده تعمیر لباسشویی پاکشوما شما

سپردن لباسشویی پاکشوما به تعمیرکار متخصص که در زمان کوتاه و به صورت اصولی قادر به رفع مشکل دستگاه و بازگرداندن آن به شرایط عملکرد باکیفیت خوب باشد.

تک سرویس با بیش از ده ها متخصص تعمیرات لباسشویی، بیش از هزاران مورد تعمیرات لباسشویی را در کارنامه خود دارد. متخصصین مجرب ما در زمینه نصب، سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما خدمات خود را در سریعترین زمان و برطبق اصول استاندارد تعمیرات لباسشویی پاکشوما برای تمامی مدلها و ظرفیت های لباسشویی پاکشوما ارائه می نمایند.

تعمیرات لباسشویی پاکشوما چقدر هزینه دارد؟

حتما برای شما هم دغدغه است که هزینه تعمیرات لباسشویی پاکشوما تان چقدر میشود. متخصصین تعمیر ماشین لباسشویی پاکشوما پس از بررسی و عیب یابی دستگاه هزینه حدودی تعمیر را اعلام می کنند. قیمت اعلام شده با توجه به نوع و شدت خرابی قطعات و دلایل بروز مشکل در دستگاه تخمین زده می شود. تعمیرکار اول تعیین می کند که علت ایراد موجود در ماشین لباسشویی چیست.

پس از آن  متخصصین فنی تیم تک سرویس تعیین می کند که برای رفع ایراد نیاز به انجام چه اقداماتی است. تعمیر هریک از قطعات هزینه مشخصی دارد و پاکسازی فیلترها هم زیاد گران تمام نمی شود. هزینه تعمیرات لباسشویی زمانی بالا می رود که یک یا چند قطعه تعویض شوند. چون در این شرایط قیمت قطعه جدید هم به هزینه نهایی تعمیرات اضافه می شود. ما در تعمیرگاه تخصصی ماشین لباسشویی پاکشوما تیم تک سرویس تلاش می کنیم که فرایند تعمیر انواع لباسشویی پاکشوما را با تعرفه مناسب و در عین حال استفاده از قطعات اورجینال انجام دهیم.

هزینه های تعویض سرویس و تعمیرات ماشین لباسشویی پاکشوما در مدلها و ظرفیت های مختلف متفاوت است چرا که قطعه و اجزای هر یک از آن‌ها با توجه به مدلها مورد نظر متفاوت است. بهتر است تا کمی با هزینه های نصب و خدمات آشنا شوید تا برای تعمیر لباسشویی و یا تعویض قطعات و سرویس ماشین لباسشویی با هزینه ها آشنایی داشته باشید. اصولا رنج قیمت ارائه خدمات بدین صورت است.

انواع هزینه جهت خدمات لباسشویی پاکشوما عبارتنداز

 • نصب ماشین لباسشویی پاکشوما
 • سرویس ماشین لباسشویی پاکشوما
 • تعمیر تایمر مکانیکی ماشین لباسشویی پاکشوما
 • تعمیر تایمر دیجیتالی
 • تعویض لاستیک درب ماشین لباسشویی پاکشوما
 • تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی پاکشوما
 • تعویض کمک فنر ماشین لباسشویی پاکشوما
 • تعویض شیر برقی ماشین لباسشویی پاکشوما
 • تعویض میکرو سوئیچ ماشین لباسشویی پاکشوما
 • تعویض سه نظام، کاسه نمد و بلبرینگ
 • تعویض خرطومی لباسشویی پاکشوما
 • تعویض برد ماشین لباسشویی پاکشوما
 • تعویض موتور ماشین لباسشویی پاکشوما
 • تعمیر صفحه دیجیتالی لباسشویی پاکشوما

استفاده صحیح و نگهداری از ماشین لباسشویی پاکشوما

به منظور افزایش کارایی و بالا بردن عمر ماشین لباسشویی پاکشوما توصیه می شود نکات زیر را در هنگام استفاده از دستگاه رعایت کنید:
 • استفاده بیش از حد نرمال از پودر ماشین لباسشویی باعث بهتر تمیز شدن لباسهای شما نخواهد شد.
 • برای بهتر تمیز شدن به زمانبندی و انتخاب نوع برنامه نسبت به جنس و کثیف بودن آن دقت بیشتری داشته باشید.
 • در صورت استفاده از نرم کننده ابتدا آن را با آب رقیق کنید بعد در مخزن بریزید.
 • نسبت بو نوع جنس کثیفی زمانبندی مناسبی را برای شستشو انتخاب کنید و همه را با یک درجه ثابت نشورید. تا از لباسشویی خود رضایت کامل را داشته باشید.
 • حتما نباید با سرعت دور تند نسبت به خشک شدن لباسها اقدام کرد. پس نسبت به نوع و جنس لباسهای خود دور خشک کن را تنظیم نمایید.
 • بعد از هر بار شستشو به دستگاه خود دو ساعت استراحت دهید و سپس درب ماشین لباسشویی را باز بگذارید. و هر دو ماه یک بار با جرم گیر مخصوص دستگاه خود را جرم گیری نمایید.

لباسشویی دارای یک برد الکتریکی تخصصی است که وظیفه ی این برد، کنترل و هدایت کار تمامی قطعات دیگر است. و هرگونه خرابی در این برد میتواند. بخشی از عملکرد لباسشویی و کل عملکرد آن را مختل کند. همانطور که متوجه شدید. این قطعه از اهمیت فراوانی برخوردار است برای همین تاکید داریم که تعمیر آن را به یک تعمیر کار ماهر که به طور کامل با لباسشویی  پاکشوما  آشنایی دارد بسپارید.

ارورهای ماشین لباسشویی پاکشوما

کد خطا E10

اشکال این خطا زمان آبگیری بیش از 7 دقیقه طول کشیده است. هیدروستات چک شود. علت ممکن است شیر آب باز نباشد. شیر برقی خراب است چک شود / ممکن است خرابی از مدار برد باشد.

کد خطا E12

مشکل این ارور از زیاد بودن مجاز سطح آب است. علت خرابی شیر برقی   پمپ تخلیه خراب شده است. ممکن است خرابی از برد اصلی باشد.

کد خطا E21

این خطا از تخلیه آب بیش از 3 دقیقه طول کشیده  علت خرابی سوختگی پمپ تخلیه می باشد. خرابی از برد اصلی هم می تواند باشد.

کد خطا E30

پیغام این ارور از قفل درب دستگاه است  امکان دارد درب دستگاه به خوبی بسته نشده باشد. سوختگی میکروسوئیچ درب   خرابی مدار برد الکترونیک 

کد خطا E60

اشکال این ارور از موتور است. موتور درجا میزند  سیم کشی از مدار برد به موتور بررسی شود. سوختگی موتور   خرابی مدار برد دستگاه .

کد خطا E61

مشکل این خطا مربوط است به برد دستگاه   مدار برد قادر به تشخیص دور موتور نیست. سیم کشی از مدار برد به موتور بررسی شود. سوختگی موتور  خرابی مدار برد دستگاه 

کد خطا E00

این خطا مشکلی در دستگاه نیست.

کد خطا E10

مشکل این خطا از آبگیری بیش از حد می باشد. خرابی از هیدروستات می باشد هیدروسنسور چک شود. خرابی از شیر برقی می باشد مقدار مقاومت شیر برقی چک شود. ممکن است خرابی از مدار برد باشد.

کد خطا E11

پیغام این خطا ﻣﻘﺪار آب در وﺿﻌﯿﺖ Start/Prewash/Error/Pause  بیش از اندازه مجاز است. ممکن است خرابی از مدار برد هم باشد. ریست شود.

کد خطا E12

اشکال این ارور ﭘﯿﺸﮕﯿﺮي از ﺳﺮرﯾﺰ ﺷﺪن آب است. خرابی هیدروستات – خرابی از شیر برقی   ممکن است خرابی از مدار برد دستگاه باشد.

کد خطا E20

این خطا مربوط است به اشکال در مدار پمپ   خرابی از پمپ تخلیه است مقدار مقاومت پمپ چک شود.   خرابی از مدار برد اصلی 

کد خطا E31

مشکل این خطا از میکروسوئیچ درب می باشد. سوختگی میکروسوئیچ درب دستگاه   میکروسوئیچ بررسی شود. ممکن است خرابی از مدار برد باشد.

کد خطا E33

پیغام این ارور مربوط است به ﺧﺮاﺑﯽ ﺳﻨﺴﻮر ﺳﻄﺢ آب   مقدار اهم سنسور سطح آب چک شود.

کد خطا E34

اشکال این خطا از ﻣﺪار ﺳﻨﺴﻮر ﺣﺮارت ﺳﻨﺞ آب اﯾﺮاد ﭘﯿﺪا ﮐﺮده اﺳﺖ. خرابی از ترمیستور دما می باشد. مقدار اهم سنسور چک شود .

کد خطا E35

این خطا مربوط است به ﻣﺪار ﺳﻨﺴﻮر ﺣﺮارت ﺳﻨﺞ آب اﯾﺮاد ﭘﯿﺪا ﮐﺮده اﺳﺖ. خرابی از ترمیستور دما می باشد مقدار اهم سنسور چک شود .

کد خطا E36

مشکل این ارور از ﺷﮑﺴﺘﮕﯽ اﻟﻤﻨﺖ می باشد. سوختگی و یا آسیب دیدگی هیتر مقدار مقاومت المنت چک شود. ممکن است خرابی از مدار برد هم باشد.

کد خطا E3C

پیغام این خطا ﺧﺮاﺑﯽ اﻟﻤﻨﺖ است. آسیب دیدگی و یا سوختگی المنت مقدار مقاومت هیتر بررسی شود. امکان دارد خرابی از برد باشد.

کد خطا E3D

اشکال این خطا ازنرمال نبودن نوسان برق می باشد. ممکن است خرابی از برد الکترونیک باشد.

کد خطا E40

این خطا مربوط است به اﯾﭙﺮوم در ﺗﺸﺨﯿﺺ ﺧﻄﺎ در دستگاه

کد خطا E41

مشکل این ارور در ﺧﻄﺎي اﯾﭙﺮوم در ﺗﺸﺨﯿﺺ ﺧﻄﺎ می باشد.

کد خطا E62

پیغام این ارور ﺧﻄﺎي ﻏﯿﺮﻣﻨﺘﻈﺮه ﺳﺮﻋﺖ ﺳﻨﺞ می باشد. خرابی از تاخو موتور مقدار اهم تاخو بررسی شود. خرابی از موتور   امکان دارد خرابی از برد باشد.

کد خطا E63

اشکال این ارور ﺳﺮﻋﺖ ﻣﻮﺗﻮر در ﺳﻪ دﻗﯿﻘﯽ ﺑﺪون ﻫﯿﭻ ﺳﯿﮕﻨﺎﻟﯽ ﺑﯿﺶ از 0 شده است. ممکن است خرابی از تاخو باشد.خرابی از مدار برد الکترونیک 

کد خطا E70

ﺳﻮﺋﯿﭻ POWER ﻗﻄﻊﻧﻤﯽﮐﻨﺪ. خرابی از برد می باشد. عدم ارتباط بین پنل و برد اصلی 

کد خطا E80

اشکال این ارور از خرابی مدار برد الکترونیک می باشد.

ارور ماشین لباسشویی پاکشوما بدون تسمه DD-1275

کد خطا E12

علت ارور خرابی پمپ تخلیه  بررسی سیم های ارتباطی به هیدروستات  خرابی هیدروستات   خرالبی پمپ تخلیه و در آخر خرابی مدار برد.

کد خطا E908 -E940

اشکال این ارور از موتور و یا تاخو است. مقدار اهم تاکو چک شود. بررسی موتور   بررسی سیمهای ارتباطی   امکان دارد خرابی از برد هم باشد.

کد خطا EA1

پیغام این خطا مربوط است به هیدروستات و یا ورودی آب   سیم کشی مرتبط به هیدروستات بررسی شود   مخزن و شلنگ هیدروستات بررسی شود. چک کردن شیر برقی و در آخر خرابی ازبرد اصلی 

کد خطا E11

پیغام این خطا از عدم ورود آب به دستگاه می باشد. شیر ورودی آب چک شود. خرابی شیر برقی هیدروستات تا مخزن و شلنگ هیدروستات چک شود ممکن است خرابی از برد باشد.

کد خطا U4

پیغام این ارور از قفل درب دستگاه است. امکان دارد درب دستگاه به خوبی بسته نشده باشد. سوختگی میکروسوئیچ درب  سیم کشی چک شود و در آخر خرابی مدار برد الکترونیک 

کد خطا U3

مشکل از بالانس نبودن دستگاه و یا خرابی برد.

کد خطا H

علت خطا مربوط است به باز نشدن درب دستگاه   دمای آب داخل دستگاه در حین شستشو باید بیشتر از 40 درجه نباشد   ممکن است خرابی از برد هم باشد.

ارور ماشین لباسشویی پاکشوما مدل 6010EWANW

کد خطا PE

خطای سوختگی هیدروستات دستگاه  بررسی هیدروستات  مقدار مقاومت پایه های اول و دوم هیدروستات باید بین 21 تا 23 اهم باشد.

کد خطا te

اشکال از ترموستات هیتر (المنت) دستگاه است. مقدار مقاومت ترموستات می بایست بین 44 تا 54 کیلو اهم باشد.

کد خطا OE

ممکن است اشکال در پمپ تخلیه دستگاه باشد. ممکن است خرابی از برد الکترونیک باشد. بررسی شلنگ خروجی آب   مقدار مقاومت سیم پیچ پمپ باید بین 200 تا 240 اهم باشد.

کد خطا 1E

پیغام این خطا از عدم ورود آب به دستگاه می باشد. شیر ورودی آب چک شود. خرابی شیر برقی  هیدروستات تا مخزن و شلنگ هیدروستات چک شود ممکن است خرابی از برد باشد.

کد خطا de

خطای در میکروسوئیچ درب دستگاه می باشد.  ممکن است میکروسویچ درب سوخته باشد. خرابی برد الکترونیک

کد خطا U3

حجم لباسها خیلی کم می باشد. لباسشویی دارای سیستم اصلاح و شناسایی نا متعادل است. در صورتی که لباسهای بزرگ به صورت تکی در لباسشویی قرار دارد امکان دارد چرخش را متوقف کنددر صورت عدم کارکرد موتور یا ایراد در سیم کشی تمام چراغ ها چشمک می زند.

 

در صورتیکه مشکل شما رفع نشده است جهت تعمیر ماشین لباسشویی خود با ما تماس بگیرید.

خرابی های متداول ماشین لباسشویی پاکشوما

در بیشتر مواقع شاهد این موضوع هستیم. که متخصصین ها زمانی که برای تعمیر ماشین لباسشویی اقدام می کنند. با مشکلات و خرابی های مشابه روبرو خواهند شد. معمولا ماشین های لباسشویی از نواحی خاصی دچار خرابی خواهند شد. که هر یک می تواند دلیل مشخص نیز داشته باشد و قطعا برای رفع آن می توان از خدمات تعمیر ماشین لباسشویی در محل استفاده نمود.

نشتی از کف دلایل زیادی دارد که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • شیلنگ لباسشویی: متداول‌ترین علت نشتی از کف لباسشویی خرابی شیلنگ‌های تخلیه و ورودی آب به داخل لباسشویی می‌باشد.
 • پمپ تخلیه لباسشویی: یکی دیگر از دلایل نشتی خرابی پمپ تخلیه و شیلنگ‌های متصل به آن است.
 • دریچه ورودی آب: از دیگر دلایل نشتی خرابی دریچه‌ی ورود آب در پشت لباسشویی می‌باشد که باید تمامی اتصالات آن بررسی شود.

یکی از اجزای مهم لباسشویی پمپ تخلیه آن می‌باشد. که وظیفه‌ی تخلیه آب از داخل دیگ شستشو به بیرون را به عهده دارد. خرابی پمپ دلایل مختلفی دارد. و با روش‌هایی می‌توان به تعمیر ماشین لباسشویی پرداخت ولی اگر پمپ سوخته باشد. باید با کمک یک تعمیرکار مجاز اقدام به تعویض پمپ تخلیه کنید.

تایمر وظیفه‌ی کنترل برنامه‌ی شستشو در لباسشویی را دارا است. تایمر با کمک سنسورها دستورات لازم برای شستشو را صادر می‌کند. اگر به هر دلیلی تایمر خراب شود. مراحل شستشو در لباسشویی به درستی انجام نمی‌شود. و شستشو مختل خواهد شد. و قطعا نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی خواهد بود.

وظیفه‌ی اصلی برد ماشین لباسشویی کنترل و هدایت فرمان‌هایی است. که از سمت دکمه استارت برای شروع کار ارسال خواهد شد. همچنین وظایف شامل دستوراتی است که تایمر در زمان شستشو ارائه خواهد داد. حال اگر به هر دلیلی برد ماشین لباسشویی آسیب ببیند به هیچ وجه نمی‌توان با ماشین لباسشویی کار کرد. و حتما باید نسبت به تعمیر لباسشویی اقدام نمود.

المنت هیتر ماشین لباسشویی نقش اساسی را در شستشو دارد. این المنت از گرم شدن کافی آب در هنگام شستشو اطمینان حاصل می‌کند. و اگر به هر دلیلی این المنت کارایی خود را نداشته باشد. شستشوی لباس‌ها با مشکل مواجه می‌شود. در صورت خرابی المنت باید تعویض گردد و تعمیر ماشین لباسشویی به درستی انجام شود.

ترمیستور در واقع سنسور دمای آب لباسشویی‌های جدید و پیشرفته است. زمانی که المنت آب را تا حد کافی گرم می‌کند. باید المنت از مدار خارج شود. در این حالت برد الکترونیکی توسط ترمیستور از این امر آگاه می‌شود. و توسط یک رله المنت را از مدار خارج می‌کند. در صورت خرابی ترمیستور آب داخل لباسشویی بیش از حد گرم شده و لباسشویی دیگر کارایی قبلی خود را نخواهد داشت. و امکان دارد. به الیاف پارچه آسیب برساند. در نتیجه قطعا به تعمیر ماشین لباسشویی نیاز خواهد بود.

تاخو وظیفه کنترل جریان ورودی برق در لباسشویی را بر عهده دارد. این جریان وارد برد الکترونیکی می‌شود. و اگر جریان ورودی به برد از جریان اولیه کمتر باشد. سرعت چرخش بیشتر شده و اگر بیشتر از جریان اولیه باشد. سرعت چرخش کمتر می‌شود. اگر به هر دلیلی تاخو آسیب ببیند کنترل سرعت از دست برد خارج می‌شود. و قطعا باید نسبت به تعمیر ماشین لباسشویی اقدام کرد.

زغال ها جزئی از جریان سری مدار ماشین لباسشویی هستند. در صورت اتمام آن‌ها دیگر موتور ماشین لباسشویی روشن نمی‌شود. برای رفع عیب باید زغال ها تعویض گردند. و در صورت نیافتن زغال در اندازه‌ی مناسب با انتخاب زغال بزرگ‌تر و سوهان کشیدن آن را به اندازه مناسب در می‌آورند. برای انجام این مراحل حتما باید از متخصص کمک بگیرید تا نسبت به تعمیر ماشین لباسشویی در منزل اقدام نماید.

علل زیادی برای خرابی بلبرینگ وجود دارد که از آن ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • استفاده مداوم از لباسشویی: باید بعد از هر استفاده از آن به مدت 4 ساعت به لباسشویی استراحت داد تا اجزای آن خنک شوند.
 • ریختن بار اضافی: در صورتی که بار بیشتر از حد مجاز به لباسشویی وارد شود باعث آسیب دیدن بلبرینگ خواهد شد.
 • شستن حوله و پتو: چون پتو و حوله آب زیادی به خود جذب می‌کنند باعث از بین رفتن تعادل دیگ شده و فشار زیادی را بر بلبرینگ وارد می‌کند.

کاسه نمد معمولاً برای آب بندی به کار می‌رود و از نشت آب به بیرون جلوگیری می‌کند. در صورتی که به هر دلیلی این قطعه خراب شود. یا به درستی نصب نشود باعث نشت آب به بیرون شده. و گاها باعث آسیب رسیدن به قطعه‌های دیگر می‌شود.

در صورت خرابی شفت ماشین لباسشویی صدای ناخوشایند از آن به گوش می‌رسد. زیرا با خرابی شفت بلبرینگ‌ها به خوبی کار نخواهند کرد. و در نتیجه با لرزش‌های اضافی باعث ایجاد صدای ناهنجار می‌شود.

وظیفه‌ی این لاستیک ایجاد فاصله میان دیگ شستشو و بدنه‌ی ماشین لباسشویی می‌باشد. با استفاده از آن در زمان کارکرد ماشین لباسشویی باعث می شود. تا صداهای ناهنجاری که از چرخش با سرعت بالای دیگ ایجاد می‌شود. به بیرون درز نکند. و در صورت خرابی آن به هر دلیلی صداهای ناهنجاری به گوش خواهد رسید.

 

در صورت پارگی یا آسیب دیدگی شیلنگ تخلیه آبی که قرار بود. از لباسشویی خارج شود. دیگر خارج نمی‌شود. و دچار نشتی خواهد شد. در این صورت باید سریعاً اقدام به تعویض شیلنگ تخلیه و تعمیر ماشین لباسشویی کرد. و باید در نظر داشته باشیم. که هرگز نباید محل خروجی شیلنگ را آب بندی کنیم.

شیلنگ ورودی آب همان طور که از اسمش پیداست. عمل ورود آب از شیر را به داخل ماشین لباسشویی بر عهده دارد. حال به هر دلیلی که این شیلنگ آسیب ببیند. دیگر آب مورد نیاز ماشین لباسشویی تأمین نمی‌شود. و امکان دارد به ماشین لباسشویی آسیب برساند در نتیجه باید در صورت نشتی این شلنگ، اقدام به تعویض آن گردد.

دفترچه ماشین لباسشویی پاکشوما

درباره برند پاکشوما بیشتر بدانید

شرکت تولیدی صنعتی پاکشوما با هدف تولید لوازم‌خانگی بزرگ و کوچک در سال ۱۳۵۴ تاسیس شد؛ و اکنون پس از چهل و پنج سال فعالیت، یکی از برترین تولید کنندگان صنعت لوازم خانگی ایران و خاورمیانه می باشد.

خانواده محصولات پاکشوما در پنچ گروه محصول یخچال و فریزر، ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی ، جاروبرقی و کولر گازی مطابق با نیازهای بومی کشور ایران و مناطق بازار هدف صادراتی تولید می شوند.

در صورتی که به متخصص حرفه ای و با تجربه برای تعمیر لباسشویی نیاز دارید ما میتوانیم در سریعترین زمان ممکن مشکل شما را حل کنیم.

لطفا برای راهنمای یک سری از مشکلات برند ماشین لباسشویی خود را انتخاب کنید.

چگونه یک تعمیرکار مناسب لباسشویی پاکشوما در مشهد را پیدا کنم؟

بسیاری از متخصصین تازه‌کار نه‌تنها شناخت کافی از شیوه‌های تعمیرات لباسشویی ندارند بلکه حتی نمی‌توانند به‌خوبی دلیل مشکلات را بیابند.

از طرفی دیگر بیشتر افراد تازه‌کار اولویت را بر روی تعویض قطعات قرار می‌دهند. و تجربه و یا سررشته‌ای از تعمیر و بکار گیری قطعات مختلف ندارند. و همین مورد سبب می‌شود تا نه‌تنها قطعات فابریک از لباسشویی خارج شود. بلکه هزینه‌های بیشتری هم بر روی دوش کارفرما قرار بگیرد.

مسلماً اگر شما نیز قصد تعمیر لباسشویی  پاکشوما در مشهد را داشته باشید حتماً با تبلیغات زیادی از تعمیرکاران مواجه شده‌اید که هرکدام نیز ادعا می‌کنند در حرفه خود ممتاز هستند.

وجود این‌همه فنی کار انتخاب را برای افرادی که قصد تعمیر لباسشویی در مشهد را دارند اندکی دشوار کرده است چراکه آن‌ها با گزینه‌های بسیار زیادی مواجه هستند که هرکدام به نسبت هزینه تجربه و زمان تفاوت‌هایی با یکدیگر دارند.

 تک سرویس یکی از باسابقه و البته حرفه‌ای درزمینهٔ تعمیر لباسشویی  پاکشوما در مشهد می‌باشد که کارنامه‌ای درخشان در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی در مشهد دارد.

از حرفه‌ای‌ترین متخصصین این زمینه می‌باشد. که هرکدام دوره‌های متعددی را در زمینه تخصصی خود گذرانده‌اند. و به همین جهت نه‌ تنها به‌خوبی می‌توانند ریشه مشکلات شما را بیابند. بلکه می‌توانند با کمترین هزینه نیز اقدام به رفع آن‌ها نمایند.

اگر شما نیز به دنبال تعمیر لباسشویی  پاکشوما در مشهد هستید. می‌توانید هم‌اکنون با کارشناسان ما در تیم تک سرویس تماس حاصل فرمایید و اطلاعات تکمیلی را دریافت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا