تعمیر برد لباسشویی پاکشوما مشهد

تعمیر برد الکترونیکی لباسشویی پاکشوما

لباسشویی و یخچال دارای یک برد الکترونیکی تخصصی است که وظیفه ی این برد، کنترل و هدایت کار تمامی قطعات دیگر است. و هرگونه خرابی در این برد میتواند. بخشی از عملکرد لباسشویی و یخچال و کل عملکرد آن را مختل کند. همانطور که متوجه شدید. این قطعه از اهمیت فراوانی برخوردار است برای همین تاکید داریم که تعمیر آن را به یک تعمیر کار ماهر که به طور کامل با لباسشویی پاکشوما آشنایی دارد بسپارید.

تعمیر برد لباسشویی پاکشوما مشهد

تعمیرات برد الکترونیکی لباسشویی پاکشوما

معمولاً دلیل کار نکردن صحیح قطعات موجود در یک دستگاه الکترونیکی به دلیل آسیب‌دیدن و معیوب شدن قطعات و لوازم الکترونیکی به کار رفته در آن دستگاه می باشد. امروزه لباسشویی و یخچال به عنوان یکی از اعضای جدا نشدنی هر خانه ای به حساب آمده و به عنوان یک وسیله الکترونیک پرمصرف درون خانه های ایرانی جای گرفته است و در صورتیکه این دستگاه پرمصرف دچار مشکل شود کارهای منزل به تعویق افتاده و مشکلاتی برای صاحب لباسشویی ایجاد می گردد. با توجه به اینکه ماشین لباسشویی یک دستگاه الکترونیکی به حساب می‌آید اکثر قطعات به کار رفته در آن نیز الکترونیکی بوده و اکثر مشکلات فنی که در لباسشویی  به وجود می آید مربوط به قسمت سیم کشی، صفحه کلید، سنسور ، تایمر ماشین لباسشویی  ، المنت، میکروسوئیچ درب، برد الکترونیکی لباسشویی ، واتر پمپ تخلیه ماشین لباسشویی و سنسور و غیره و یخچال می باشد که هر یک از این ها نیاز به دانش کافی جهت تعمیر و یا تعویض دارند.

معمولا مشکلاتی که در قسمت های مختلف لباسشویی  پیش می آید می تواند مشکلات مربوط به قطعات الکترونیکی و یا مشکلات مکانیکی باشد در صورتی که شما نسبت به تعمیر و تعویض قطعات معیوب به موقع اقدام نمایید از ایجاد هزینه‌های بیشتر و یا صدمات جدی تر به ماشین لباسشویی جلوگیری کرده و در بحث هزینه صرفه جویی زیادی خواهد شد.

هزینه تعمیرات برد لباسشویی پاکشوما

به هیچ عنوان هزینه های اعلامی از طرف تک سرویس به مشتری بالاتر از عرف بازار نمی باشد ما قطعا به این موضوع پایبند هستیم که رضایت مشتریان ما دلیل ماندگاری و رشد ما خواهد بود و آماده خدمت رسانی با بهترین قیمت به مشتریان عزیز خود هستیم همچنین بر اصل مشتری مداری تاکید داریم.

علل خرابی برد الکترونیکی لباسشویی پاکشوما

برد الکترونیکی ماشین لباسشویی پاکشوما معمولی از یک سری قطعات ریز و درشت شامل خازن ها، فیوز ها و غیره تشکیل می گردد. در صورتی که در قسمت برق ورودی دستگاه هرگونه نوسان اضافی ایجاد گردد باعث خرابی و سوختن قطعات به کار رفته در برد الکترونیک ماشین لباسشویی و یخچال پاکشوما شده و در نتیجه اگر میزان این نوسان زیاد باشد به سوختن کامل برد الکترونیکی ماشین لباسشویی خواهد انجامید. همچنین در صورتی که دستگاه دچار عیب و نقصی در کارکرد خود شده باشد و آب به قسمت برد الکترونیک ماشین لباسشویی نفوذ کند در این قسمت اتصالی به وجود آمده و سیم پیچی داخلی دچار اتصال شده و در نتیجه برد ماشین لباسشویی  سوخته و از بین می رود. همچنین در مواردی خطر برق گرفتگی نیز وجود دارد این یکی از خطرات جانی می باشد که متوجه مصرف کننده از ماشین لباسشویی گردد. از دیگر مواردی که ممکن است باعث خرابی و سوختن برد الکترونیک ماشین لباسشویی  گردد ایجاد آتش سوزی در ماشین لباسشویی می باشد که در این صورت برد الکترونیکی کاملا از بین رفته و دیگر قابل استفاده نبوده و یا قابل تعمیر نمی باشد.

البته در صورتی که مشکل از قطعات به کار رفته در برد الکترونیکی ماشین لباسشویی پاکشوما باشد و به عنوان مثال خازن و یا فیوزهای به کار رفته در برد الکترونیک ماشین لباسشویی احتیاج به تعویض و تعمیر داشته باشند می توان برد را تعمیر کرده و مجددا از آن استفاده نموده و در صورتی که خود برد بسوزد دیگر به فکر تعمیر آن نباشید و لازم است تا برد جدیدی را تهیه نموده و آن را بر روی ماشین لباسشویی و یخچال پاکشوما نصب بنمایید تا ماشین لباسشویی  بتوانند مجدداً فعالیت نماید.  بهتر است در صورتی که قصد تهیه برد برای ماشین لباسشویی مدنظر خود را داریم حتماً یک برد الکترونیک ماشین لباسشویی  اورجینال و مناسب را تهیه نماییم چرا که در صورتی که برد الکترونیکی ماشین لباسشویی پاکشوما از کیفیت خوب و برند اورجینال بهره نبرده باشد هزینه های زیادی برای خرید مجدد برد شامل حالمان می شود.

ارورهای ماشین لباسشویی پاکشوما

کد خطا E10

اشکال این خطا زمان آبگیری بیش از 7 دقیقه طول کشیده است. هیدروستات چک شود. علت ممکن است شیر آب باز نباشد. شیر برقی خراب است چک شود / ممکن است خرابی از مدار برد باشد.

کد خطا E12

مشکل این ارور از زیاد بودن مجاز سطح آب است. علت خرابی شیر برقی   پمپ تخلیه خراب شده است. ممکن است خرابی از برد اصلی باشد.

کد خطا E21

این خطا از تخلیه آب بیش از 3 دقیقه طول کشیده  علت خرابی سوختگی پمپ تخلیه می باشد. خرابی از برد اصلی هم می تواند باشد.

کد خطا E30

پیغام این ارور از قفل درب دستگاه است  امکان دارد درب دستگاه به خوبی بسته نشده باشد. سوختگی میکروسوئیچ درب   خرابی مدار برد الکترونیک 

کد خطا E60

اشکال این ارور از موتور است. موتور درجا میزند  سیم کشی از مدار برد به موتور بررسی شود. سوختگی موتور   خرابی مدار برد دستگاه .

کد خطا E61

مشکل این خطا مربوط است به برد دستگاه   مدار برد قادر به تشخیص دور موتور نیست. سیم کشی از مدار برد به موتور بررسی شود. سوختگی موتور  خرابی مدار برد دستگاه 

کد خطا E00

این خطا مشکلی در دستگاه نیست.

کد خطا E10

مشکل این خطا از آبگیری بیش از حد می باشد. خرابی از هیدروستات می باشد هیدروسنسور چک شود. خرابی از شیر برقی می باشد مقدار مقاومت شیر برقی چک شود. ممکن است خرابی از مدار برد باشد.

کد خطا E11

پیغام این خطا ﻣﻘﺪار آب در وﺿﻌﯿﺖ Start/Prewash/Error/Pause  بیش از اندازه مجاز است. ممکن است خرابی از مدار برد هم باشد. ریست شود.

کد خطا E12

اشکال این ارور ﭘﯿﺸﮕﯿﺮي از ﺳﺮرﯾﺰ ﺷﺪن آب است. خرابی هیدروستات – خرابی از شیر برقی   ممکن است خرابی از مدار برد دستگاه باشد.

کد خطا E20

این خطا مربوط است به اشکال در مدار پمپ   خرابی از پمپ تخلیه است مقدار مقاومت پمپ چک شود.   خرابی از مدار برد اصلی 

کد خطا E31

مشکل این خطا از میکروسوئیچ درب می باشد. سوختگی میکروسوئیچ درب دستگاه   میکروسوئیچ بررسی شود. ممکن است خرابی از مدار برد باشد.

کد خطا E33

پیغام این ارور مربوط است به ﺧﺮاﺑﯽ ﺳﻨﺴﻮر ﺳﻄﺢ آب   مقدار اهم سنسور سطح آب چک شود.

کد خطا E34

اشکال این خطا از ﻣﺪار ﺳﻨﺴﻮر ﺣﺮارت ﺳﻨﺞ آب اﯾﺮاد ﭘﯿﺪا ﮐﺮده اﺳﺖ. خرابی از ترمیستور دما می باشد. مقدار اهم سنسور چک شود .

کد خطا E35

این خطا مربوط است به ﻣﺪار ﺳﻨﺴﻮر ﺣﺮارت ﺳﻨﺞ آب اﯾﺮاد ﭘﯿﺪا ﮐﺮده اﺳﺖ. خرابی از ترمیستور دما می باشد مقدار اهم سنسور چک شود .

کد خطا E36

مشکل این ارور از ﺷﮑﺴﺘﮕﯽ اﻟﻤﻨﺖ می باشد. سوختگی و یا آسیب دیدگی هیتر مقدار مقاومت المنت چک شود. ممکن است خرابی از مدار برد هم باشد.

کد خطا E3C

پیغام این خطا ﺧﺮاﺑﯽ اﻟﻤﻨﺖ است. آسیب دیدگی و یا سوختگی المنت مقدار مقاومت هیتر بررسی شود. امکان دارد خرابی از برد باشد.

کد خطا E3D

اشکال این خطا ازنرمال نبودن نوسان برق می باشد. ممکن است خرابی از برد الکترونیک باشد.

کد خطا E40

این خطا مربوط است به اﯾﭙﺮوم در ﺗﺸﺨﯿﺺ ﺧﻄﺎ در دستگاه

کد خطا E41

مشکل این ارور در ﺧﻄﺎي اﯾﭙﺮوم در ﺗﺸﺨﯿﺺ ﺧﻄﺎ می باشد.

کد خطا E62

پیغام این ارور ﺧﻄﺎي ﻏﯿﺮﻣﻨﺘﻈﺮه ﺳﺮﻋﺖ ﺳﻨﺞ می باشد. خرابی از تاخو موتور مقدار اهم تاخو بررسی شود. خرابی از موتور   امکان دارد خرابی از برد باشد.

کد خطا E63

اشکال این ارور ﺳﺮﻋﺖ ﻣﻮﺗﻮر در ﺳﻪ دﻗﯿﻘﯽ ﺑﺪون ﻫﯿﭻ ﺳﯿﮕﻨﺎﻟﯽ ﺑﯿﺶ از 0 شده است. ممکن است خرابی از تاخو باشد.خرابی از مدار برد الکترونیک 

کد خطا E70

ﺳﻮﺋﯿﭻ POWER ﻗﻄﻊﻧﻤﯽﮐﻨﺪ. خرابی از برد می باشد. عدم ارتباط بین پنل و برد اصلی 

کد خطا E80

اشکال این ارور از خرابی مدار برد الکترونیک می باشد.

کد خطا E12

علت ارور خرابی پمپ تخلیه  بررسی سیم های ارتباطی به هیدروستات  خرابی هیدروستات   خرالبی پمپ تخلیه و در آخر خرابی مدار برد.

کد خطا E908 -E940

اشکال این ارور از موتور و یا تاخو است. مقدار اهم تاکو چک شود. بررسی موتور   بررسی سیمهای ارتباطی   امکان دارد خرابی از برد هم باشد.

کد خطا EA1

پیغام این خطا مربوط است به هیدروستات و یا ورودی آب   سیم کشی مرتبط به هیدروستات بررسی شود   مخزن و شلنگ هیدروستات بررسی شود. چک کردن شیر برقی و در آخر خرابی ازبرد اصلی 

کد خطا E11

پیغام این خطا از عدم ورود آب به دستگاه می باشد. شیر ورودی آب چک شود. خرابی شیر برقی هیدروستات تا مخزن و شلنگ هیدروستات چک شود ممکن است خرابی از برد باشد.

کد خطا U4

پیغام این ارور از قفل درب دستگاه است. امکان دارد درب دستگاه به خوبی بسته نشده باشد. سوختگی میکروسوئیچ درب  سیم کشی چک شود و در آخر خرابی مدار برد الکترونیک 

کد خطا U3

مشکل از بالانس نبودن دستگاه و یا خرابی برد.

کد خطا H

علت خطا مربوط است به باز نشدن درب دستگاه   دمای آب داخل دستگاه در حین شستشو باید بیشتر از 40 درجه نباشد   ممکن است خرابی از برد هم باشد.

کد خطا PE

خطای سوختگی هیدروستات دستگاه  بررسی هیدروستات  مقدار مقاومت پایه های اول و دوم هیدروستات باید بین 21 تا 23 اهم باشد.

کد خطا te

اشکال از ترموستات هیتر (المنت) دستگاه است. مقدار مقاومت ترموستات می بایست بین 44 تا 54 کیلو اهم باشد.

کد خطا OE

ممکن است اشکال در پمپ تخلیه دستگاه باشد. ممکن است خرابی از برد الکترونیک باشد. بررسی شلنگ خروجی آب   مقدار مقاومت سیم پیچ پمپ باید بین 200 تا 240 اهم باشد.

کد خطا 1E

پیغام این خطا از عدم ورود آب به دستگاه می باشد. شیر ورودی آب چک شود. خرابی شیر برقی  هیدروستات تا مخزن و شلنگ هیدروستات چک شود ممکن است خرابی از برد باشد.

کد خطا de

خطای در میکروسوئیچ درب دستگاه می باشد.  ممکن است میکروسویچ درب سوخته باشد. خرابی برد الکترونیک

کد خطا U3

حجم لباسها خیلی کم می باشد. لباسشویی دارای سیستم اصلاح و شناسایی نا متعادل است. در صورتی که لباسهای بزرگ به صورت تکی در لباسشویی قرار دارد امکان دارد چرخش را متوقف کنددر صورت عدم کارکرد موتور یا ایراد در سیم کشی تمام چراغ ها چشمک می زند.

در صورتیکه مشکل شما رفع نشده است جهت تعمیر ماشین لباسشویی خود با ما تماس بگیرید.

در صورتی که به متخصص حرفه ای و با تجربه برای تعمیر برد لباسشویی و یخچال نیاز دارید ما میتوانیم در سریعترین زمان ممکن مشکل شما را حل کنیم.

لطفا برای راهنمای یک سری از مشکلات برد الکترونیک برند ماشین لباسشویی یا یخچال فریزر خود را انتخاب کنید

نمایندگی اسنوا مشهد
نمایندگی اسنوا مشهد
نمایندگی دوو مشهد
نمایندگی دوو مشهد
نمایندگی سامسونگ مشهد
نمایندگی سامسونگ مشهد
نمایندگی ال جی مشهد
نمایندگی الجی مشهد
نمایندگی هیمالیا مشهد
نمایندگی هیمالیا مشهد
نمایندگی امرسان مشهد
نمایندگی امرسان مشهد
نمایندگی الکترو استیل مشهد
نمایندگی الکترو استیل مشهد
نمایندگی ایران شرق مشهد
نمایندگی ایران شرق مشهد
نمایندگی سینجر مشهد
نمایندگی سینجر مشهد
نمایندگی هایر مشهد
نمایندگی هایر مشهد
نمایندگی بلومبرگ مشهد
نمایندگی بلومبرگ مشهد
نمایندگی نگین مشهد
نمایندگی نگین مشهد
نمایندگی آرچلیک مشهد
نمایندگی آرچلیک مشهد
نمایندگی دیپوینت مشهد
نمایندگی دیپوینت مشهد
نمایندگی کرال مشهد
نمایندگی کرال مشهد
نمایندگی مدیا مشهد
نمایندگی مدیا مشهد
نمایندگی مجیک مشهد
نمایندگی مجیک مشهد
نمایندگی کنوود مشهد
نمایندگی کنوود مشهد
نمایندگی اسنوا مشهد
نمایندگی اسنوا مشهد
نمایندگی دوو مشهد
نمایندگی دوو مشهد
نمایندگی ال جی مشهد
نمایندگی الجی مشهد
نمایندگی سامسونگ مشهد
نمایندگی سامسونگ مشهد
نمایندگی هیمالیا مشهد
نمایندگی هیمالیا مشهد
نمایندگی هایر مشهد
نمایندگی هایر مشهد
نمایندگی کنوود مشهد
نمایندگی کنوود مشهد
نمایندگی کرال مشهد
نمایندگی کرال مشهد
نمایندگی مدیا مشهد
نمایندگی مدیا مشهد
نمایندگی امرسان مشهد
نمایندگی امرسان مشهد
نمایندگی مجیک مشهد
نمایندگی مجیک مشهد
نمایندگی سینجر مشهد
نمایندگی سینجر مشهد
نمایندگی دیپوینت مشهد
نمایندگی دیپوینت مشهد
نمایندگی آرچلیک مشهد
نمایندگی آرچلیک مشهد
نمایندگی بلومبرگ مشهد
نمایندگی بلومبرگ مشهد
نمایندگی الکترو استیل مشهد
نمایندگی الکترو استیل مشهد
نمایندگی نگین مشهد
نمایندگی نگین مشهد
نمایندگی ایران شرق مشهد
نمایندگی ایران شرق مشهد

گروه تک سرویس

تعمیر گاه تخصصی  انواع بردهای لباسشویی و یخچال در مشهد

تیم تک سرویس تعمیرات انواع بردهای لباسشویی و یخچال در مشهد ، ما برد های الکترونیکی لباسشویی و یخچال شما را در هر مدل و برندی توسط مجرب‌ترین تعمیرکاران در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت تعمیر و سرویس می‌نمایم. ما حتی در روزهای تعطیل پاسخگوی شما هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا